LG Standard Plus 12K BTU ES-W12GJ2F0

LG Standard Plus Smart Inverter – 12K BTU ES-W12GJ2F0 Duvar Tipi Split

·         Aktif Enerji Kontrolü
·         3M MICRO Koruma
·         PlasmaterTM lonizer
·         PlasmaterTM Auto Cleaning
·         Fresh Dry (Taze Kuru Hava)

ÖZELLİKLER

10 Yıllık Garanti ile Inverter Kompresör
Devrim yaratan inverter teknolojisi, son derece verimlidir, güçlü ancak sessiz bir performans ve 10 yıllık cömert bir garanti sunar.

Enerji Tasarrufu
İnverter Kompresör, arzu edilen sıcaklık düzeylerini korumak için kompresörün hızını sürekli olarak ayarlar. Ayrıca, enerji tasarrufu işletim aralığına sahip LG Smart Inverter, geleneksel kompresöre göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar.

Hızlı Soğutma
LG klima, LG Smart Inverter ile yüksek hızlı soğutma aralığını kullanarak havayı hızla soğutmaya başlar ve bu şekilde havayı daha uzağa iter ve alanı daha hızlı soğutur.

Gizli Ekranlı Basit ve İnce Tasarım
LG klimanın ince ve modern tasarımı, kolay kurulum ve kolay kayar filtre ile kolay temizlik sağlar. Ayrıca büyük gizli ekran, enerji ekranınızı kolayca kontrol edebilmeniz için idealdir.

Düşük Gürültü 19dB
LG klimalar, gereksiz gürültüyü ortadan kaldıran ve pürüzsüz işletimi sağlayan LG’nin eşsiz eğik fanı ve BLDC motor teknolojisi sayesinde düşük gürültü düzeylerinde çalışırlar.

Active Energy Control (Aktif Enerji Kontrolü)
Active Energy Control (Aktif Enerji Kontrolü) işlevi, duruma göre enerji tüketimi düzeyini seçmenizi sağlar. Enerji tasarrufu yaparken serin ve rahat bir ortamın keyfini çıkarın.

Comfort Air
Comfort Air, hava akımının doğrudan odada bulunan kişilere gelmemesi için akımın yönünü değiştirmek için kanatları önceden belirlenen bir konuma ayarlar.

Plasmaster™ Ionizer (İyonizer)
2 milyondan fazla plasmaster iyonu yalnızca klima içinden geçen havayı sterilize etmez, ayrıca ünitenin çevresinde bulunan zararlı maddeler ve kokuları da giderir.

Hızlı ve Kolay Kurulum
LG klimalar, çevre koşullarına ve kurulum işlemini yapan kişi sayısına bakılmaksızın daha kolay ve verimli kurulum için tasarlanmıştır. İnsan gücü ve kurulum için gerekli sürenin azaltılmasıyla, daha kısa sürede daha fazla evde daha fazla klima kurulumu yapmak olanaklı hale gelmiştir.

Çift Korumalı Filtre
Çift Korumalı Filtre10 ㎛ üzerindeki tozları ve bakterileri yakalar.

Hızlı Isıtma
4 yönlü Auto Swing ortama bağlı olarak hava akışını ayarlar ve sıcak havanın yaşam alanlarına ideal dağılımına izin vererek hızlı ısıtma sağlar.

Otomatik Temizleme
Kapsamlı otomatik temizleme işlevi, ısı eşanjörü üzerinde bakteri ve küf oluşumunu engeller ve kullanıcıya daha hoş ve konforlu bir atmosfer sunar.

Gold Fin™
Gold Fin™ yüzeyin korozyona karşı daha dirençli olmasını sağlar ve ısı eşanjörünün daha uzun süre dayanmasını sağlar.

TEKNİK ÖZELLLİKLER

Kapasite
Soğutma – Min/Nom/Maks – (Btu/h)           3071/17060/18834
Isıtma + 7°C – Min/Nom/Maks – (Btu/h)      3071/19790/1939
Isıtma + 7°C – Nominal – W                       3800